Już można przejść na Play Fresh

Wczoraj kupiłem sobie starter Play na Kartę i pierwszą rzeczą, którą zrobiłem było wpisanie *111*33*1#, co nie zadziałało od razu ale może dopiero po 10tym razie (widocznie trzeba najpierw aktywować kartę wykonując połączenie). Pomimo, że Play Fresh wychodzi dopiero w poniedziałek, ja już mogę dzwonić za 29gr do wszystkich. smsy są za darmo do wszystkich (3000smów po doładowaniu 30tką) i tak dalej… (ale o tym już było) 😉

Widok aktywnych usług
Widok aktywnych usług
Włączony Play Fresh
Włączony Play Fresh

Informacje o pakietach
Informacje o pakietach

Widać powyżej iż taryfa jest Play 30, co oznacza iż przez 30 dni jest 3000 smsów do wykorzystania (do wszystkich). Mam też aktywny pakiet 100 minut do Play i na stacjonarne. Ułatwieniem jest możliwość aktywacji drugiego takiego pakietu (a nawet trzeciego) jeśli wiemy, że na przykład pierwszy pakiet się nam zaraz skończy a chcemy przeprowadzić długą rozmowę. Konkurencja na to nie wpadła.

Więc aby skorzystać wystarczy kupić starter za 9zł, wpisać kod i cieszyć się tanimi rozmowami. Potem można doładować i wysyłać smsy za darmo.

Gorzej mają Ci którzy będą chcieli przejść do Play z numerem. Mój znajomy czekał na uwolnienie numery z Orange ok. 3 miesiące, ja mam nadzieje, że Plus zdąży to zrobić w max. 2 tygodnie (dranie chcą za uwolnienie numeru ok. 61zł, eh…).

P.S. Prezentację nowej oferty można znaleźć tutaj, zaś pełny regulamin (wraz z pełnym cennikiem rozmów np. w roamingu) w postaci pliku pdf tutaj (oba znajdują sie na serwerach playmobile i działały gdy to pisałem).

15 odpowiedzi na “Już można przejść na Play Fresh”

  1. nie mogę przejść na play fresh , kupiłem starter za 9zl play , wykonałem poleczenie a także wysłałem SMS i nic , proszę o odpowiedz

  2. O przejściu do Play Fresh pisałem gdy jeszcze nie można było „oficjalnie” przejść do nowej taryfy. Teraz wszystko jest legalnie, więc proponowałbym aktywację taryfy poprzez playonline.pl (w „Mój Profil / Usługi / Zmiana taryfy / Migracja do Play Fresh”), a jak to nie zadziała, to wal do najbliższego punktu aby sami Ci to zrobili. Zanim odejdziesz od kompa napisz też reklamację przez tą samą stronkę („Zgłoszenia / Nowe Zgłoszenie”). Na reklamację mają obowiązek odpowiedzieć. Czas odpowiedzi może być spory (np. 2 tygodnie), ale jeśli rozpatrzą ją pozytywnie to będą chcieli Ci jakoś zadośćuczynić, np. poprzez dodatkowe doładowanie, jakiś pakiecik (zależy kto będzie rozpatrzał, mają dużo możliwości).

  3. Kupiłam starter play fresh i nie mogę wykonać żadnego połączenia bo pisze mi ze karta sim jest nieaktywna… Co ja mam zrobić? Bardzo proszę o odpowiedz!

  4. mam pytanie o co chodzi jesli kupilam starter play na kartę i chcę się prznieść do PLAY FRESH i wbijam ten kod *111*33*1# to niby zostaje przyjęte ale nic się nie zmienia, nie ma żadnych esów i nie jest napisane,że to jest PLAY FRESH jak mogę sprawdzić czy zmieniło mi taryfę?? proszę o pomoc 🙂

  5. hey 🙂 mam telefon w play na karte tylko ze na umowe… no i kiedy wpisuje ten kod *111*33*1# to wyskakuje mi ”Niestety usluga jest dla Ciebie niedostepna” co mam zrobic zeby tez moc przejsc na Play Fresh?? pomozcie…

  6. Hej Agata, chociaż tak może się wydawać, bo przychylnie piszę o Play Fresh, to ja nie pracuję w Play. Serio. Jestem tylko użytkownikiem…. Co do Play na Kartę to zawsze myślałem, że jest bez umowy, taki prepaid. Lecz jeśli ty masz z umową, to znaczy, że już nie jest prepraid, ale tak zwany Mix 🙂 A na Mixach się nie znam. Jakkolwiek jeśli umowa ta polega na doładowywaniu karty co miesiąc, to raczej zmienić taryfy się nie da. Masz podpisaną umowę, więc masz zarejestrowaną kartę, możesz więc spokojnie do nich pisać przez web24.playonline.pl. Muszą Ci odpowiedzieć w jakimś rozsądnym czasie.

  7. Jak nie ma zasięgu Play to zawsze jest zasięg Plusa, po którym można rozmawiać i pisać SMSy. Jedynie internet jest wtedy droższy lub po prostu nie działa (można zablokować). Internet w Play jest chyba najtańszy (na kartę), niestety prędkość jest ograniczona i nie da się zakupić pakietów bez tych ograniczeń (max. prędkość: 1Mb/s download).

  8. skończyła mi się umowa play na kartę mix-30. Chcę przejść na play fresh z ważnością konta na rok…odmawiają mi smsem na tę funkcję co robić?

  9. Informuje iz Play zablokowal wszystkie kody zwiazane ze zmiana taryfy na play fresh poniewaz w nowych taryfach zmuszaja nas do kupowania doladowan bo po kilku dniach karta jest nieaktywna chociaz mamy srodki na karcie jest to chamstwo ze strony operatora Play zmuszanie do doladowan we wszystkich taryfach wylaczjac aktywnosc numeru i wszystkich kodow a nawet *100# czy *111# jest to typowe zlodziejstwo tego operatora. Brawo Play tylko tak dalej !!

Zostaw odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.