Bonusowa kasa w Play Fresh, na start i za doładowania

Jeśli ostatnio kupiłeś Play Fresh na kartę, opcję za 9zł lub 30zł, to przysługuje Ci jednorazowy bonus w wysokości 3zł (30% od 9zł) lub 15zł (50% od 30zł). Jeśli nie pamiętasz który starter kupiłeś, to możesz sprawdzić to w necie (w play24) w polu Taryfa (np. Play Fresh 30 oznacza zakup 30tki).

starter9zlstarter30zl

Żeby otrzymać pakiet trzeba:
– mieć na koncie odpowiednią kwotę (min. 40zł dla Play Fresh 30, 14zł dla Play Fresh 9),
– wpisać krótki kod w telefonie z tą kartą (dla 9tki kod *111*31*1#, zaś dla 30tki: kod *111*31*2#).

Jeśli nie mamy 40zł (lub 14zł) na koncie to pojawi się stosowny komunikat.

Ja kupiłem mojego Play Fresh jak jeszcze nie było Fresha… czyli kupiłem tak na prawdę Play na Karte 30tkę, potem szybko aktywowałem nową taryfę i teraz mam w play24 „Play Fresh 30”.

Po wpisaniu kodu dostałem dodatkowe 15zł… tak po prostu, za nic.

932x201_borewicz_mnp

Przy okazji każdy kto przeniesie numer z innej sieci do Play Fresh otrzyma łączny bonus ok. 100zł na rozmowy czy co tam chce (ogólnie zakręcone to tutaj), co powinno zmniejszyć ból po opłacie za przeniesienie numeru u poprzedniego operatora (ok. 60zł). Ale spokojnie, podobno już niedługo przenieść numer będzie można za darmo!!

A na koniec polecam doładowywanie wprost z blue.pl, ponieważ tak czy inaczej jak chcesz doładować telefon (w jakiejkolwiek sieci w Polsce) to musisz zrobić do nich przelew, serio sprawdź sobie tam gdzie doładowujesz komu tak na prawdę wysyłasz pieniądze. Czemu więc nie dostawać 3% cashback (bonus do kolejnego doładowania)? [mają konto w każdym banku w Polsce, obsługują każdą kartę, więc nie ma problemu]. Plus dają 2zł za samą rejestrację:

Jedna odpowiedź do “Bonusowa kasa w Play Fresh, na start i za doładowania”

Zostaw odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.