Chcesz starter Play Fresh? Kup starter Orange i przejdź…

Okazuje się, że najbardziej opłacalną opcją kupienia startera Play Fresh jest… kupienie startera Orange i przejście do Play. Otóż:

Starter Orange kosztuje 0zł, jeśli zamówimy go przez internet (poprzez stronę orange.pl). Gdy tylko go dostaniemy do domu (brak opłaty za przesyłkę), to rejestrujemy go na siebie przez internet lub w salonie i szybko idziemy do punktu Play podpisać papiery potrzebne przy przenoszeniu numeru. Tam też musimy kupić nową kartę sim, to znaczy wybrać starter na który przeniesiony zostanie numer z Orange. Starter taki kosztuje 9 lub 30 zł i wybranie droższego da nam później kolejne bonusy.

Przejdź do Fresh
Przejdź do Fresh

Oprócz standardowych bonusów do startera, za przejście do Play Fresh z innej sieci dostaniemy kolejne 2 bonusy, a dokładniej:

1. Co 3 miesiące 20zł tak za nic, oraz

2. Jeden z 3 bonusów do wyboru:

  • 40 minut do wszystkich sieci co miesiąc przez kolejne 3 miesiące lub
  • 60 minut do Play i na stacjonarne co miesiąc przez kolejne 3 miesiące lub
  • 10 zł na połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci co miesiąc przez kolejne 3 miesiące

I to wszystko jest opisane tutaj [na stronach playmobile.pl].

Na koniec przypomnę że warto doładowywać telefon przez stronę blue.pl z oczywistych powodów [bo jest taniej oraz dodatkowa kasa za samą rejestrację]:

5 odpowiedzi na “Chcesz starter Play Fresh? Kup starter Orange i przejdź…”

  1. Dokładnie.
    Ja znalazłem starter heyah w jakimś czasopiśmie zarejestrowałem go i przeszedłem. Dostałem starter 9 zł i nic za niego nie zapłaciłem, plus te 60 zł bonusu.

  2. Chyba lepiej doładować na stronie doladowania.playmobile.pl, bo dostaniesz dodatkowo 10%, a nie 3% jak w blue

  3. Teraz już oczywiście bardziej opłaca się na doladowania.playmobile.pl (jeśli masz w play), ponieważ dają dodatkowo te 10% (dodatkowe środki ważne 30 dni, do wykorzystania tylko na rozmowy, smsy i mmsy). Ale na blue.pl jest całkiem inna bramka płatnicza (bodajże bluepay). Ta sama firma prowadzi strona z doładowaniami i obsługuje tranzakcje. Na doladowania.playmobile.pl masz stronę Playa, zaś tranzkacje są po stronie dotpay. I z mojego doświadczenie zapłata nawet kartą może dojść na nasze konto prawie z 1 dniowym opóźnieniem. Na stronie blue jest to kwestia sekund jeśli chodzi o kartę, minut jeśli są to przelewy PBL (nie ważne co to, większość banków to ma). Zatem jeśli Ci się spieszy blue moim zdaniem jest szybsze no i oczywiście można tam doładowywać też inne sieci, nie tylko Play. Bonus (te 3%) też można wykorzystać by doładować inny numer w innej sieci.

Zostaw odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.