W Play Fresh bonusy za doładowania

Od jutra możemy otrzymać bonusy za doładowania w Play Fresh (Program Doładowań), wystarczy doładować w miesiącu za kwotę 30, 60 lub 90zł. Za przekroczenie każdego progu doładowań (liczy się suma w miesiącu), dostaniemy:

  • 30 zł -30 minut do Play i na stacjonarne
  • 60 zł – 30 minut do wszystkich
  • 90 zł – 20 zł dodatkowych środków na konto

Zatem jeśli doładujemy za 90zł w miesiącu to otrzymamy 110zł oraz 30 minut do wszystkich i 30 minut tylko do Play i na stacjonarne.

Ponieważ liczy się suma doładowań, to bonus otrzymujemy w momencie gdy suma doładowań w danym miesiącu przekroczy dany próg.

Z drugiej strony nie otrzymamy dwa razy tych samych pakietów, jeśli doładujemy w miesiącu kwotą powyżej 90zł. Żeby znowu otrzymać bonusik, trzeba będzie poczekać z doładowaniem do kolejnego miesiąca.

No i właśnie, żeby otrzymywać takie bonusy należy wklepać krótki kod *111*50*1# (koszt: 1zł). Od tego momentu przez maksymalnie kolejne 3 miesiące będą zliczane doładowania i jeśli w danym miesiącu spełniają powyższe warunki to otrzymamy bonus. Ten kto tego nie wie, nie wpisał kodu a doładował, to niestety nic nie dostanie…

Sumę doładowań sprawdzamy wpisując *111*50*4#.

Jeśli chodzi o krótkie kody, to ilość minut do Play i na stacjonarne będzie automatycznie dodana do minut z pakietów za 5zł (100minut = 5zł) z *105#, minuty do wszystkich są oczywiście pod *104#, zaś dodatkowe 20zł dochodzi do stanu konta i jest podobnie jak bonus za zakup karty widoczne jest osobno pod *101#.

Źródło: [telepolis.pl]

P.S. Doładowujące konto przez blue.pl możemy wciąż odzyskać kolejne 3%.

Update 1: Dodatkowe środki na koncie (20zł za doładowanie min. 90zł) są do wykorzystania na rozmowy, smsy i mmsy oraz internet. Kupując pakiety (np. 100 min za 5zł do play i stacjonarnych, pakiet 1Gb danych) zapłacimy z podstawowego konta a nie dodatkowych środków.

Info o włączonym programie doładowań
Info o włączonym programie doładowań
Dodatkowe menu w którym można wszystko aktywować i sprawdzić
Dodatkowe menu w którym można wszystko aktywować i sprawdzić

Update: usługa zostanie odłączona z dniem 31.03.2010. Zatem marzec 2010 to ostatni miesiąc na skorzystanie z bonusów.

Update 2: W web24.playmobile.pl widać do kiedy jest ważna dana usługa. Jest to zawsze ostatni dzień miesiąca który jest za 2 miesiące od aktywacji usługi. Np. jeśli aktywujemy ją w marcu to jest ważna do 31 maja. Potem aby dostać bonusy należy ponownie „Program doładowań” aktywować za 1zł z VAT.

waznosc-uslugi

2 odpowiedzi na “W Play Fresh bonusy za doładowania”

Zostaw odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.