Wielki test głupoty na nk.pl

Wprowadzili Śledzika i zaczęło się.

Kiedyś ludzie wierzyli w magiczne łancuszki szczęścia w mailach i bez zastanowienia kopiowali całęgo maila i przesyłali do wszystkich swoich mailowych kontaktów. Ale to minęło, ludzie zmądrzeli.

Teraz na nk pojawił się Śledzik i to dla wszystkich na raz. I ludzie znów wierzą, że jak wpiszą coś to im się coś fajnego przytrafi (w tym przypadku magicznie wyłączy się śledzik).

Zatem jeśli masz znajomemego, który napisał:

„Administrator.Jeśli nie chcesz mieć śledzika wklej to do swego śledzia a po 15 min śledzik zostanie automatycznie wyłączony. Pozdrawiam.Administrator NK.”

lub coś podobnego, to:

– twój znajomy nie przeszedł testu głupoty i jego IQ wynosi mniej niż więcej,
– możesz spokojnie nie tylko ukryć taki wpis ale zignorować przyszłe wpisy od tej osoby, ponieważa zapewniam, iż nigdy ona niczego ciekawego w Śledziku nie napisze.

Dla tych co wierzą w magiczne wyłączenie śledzika polecam przeczytać artykuł na di.com.pl

2 odpowiedzi na “Wielki test głupoty na nk.pl”

  1. Kolejny łancuszek szcęścia w który ludzie wierzą brzmi: „KONIEC ŚLEDZIKA! ZESPÓŁ NASZA KLASA SP.Z O.O. ul. Gen. J. Bema 2 50-265 Wrocław INFORMUJEMY WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW, ŻE NALEŻY W CIĄGU 24 h WKLEIĆ TEN TEKST NA 'SWOJEGO ŚLEDZIKA’, ABY SIĘ GO POZBYC, W INNYM WYPADKU ŚLEDZIK POZOSTANIE W WASZYM PROFIL”. Taaa…

  2. Niektórzy nawet myślą, że trzeba wpisać kod (ala zdejmujący simlock z nokii, czyli jakieś *# i cyfry), czy coś w tym stylu. Ludzie z większym IQ, którzy robią sobie z tych naiwniaków zwałę tworzą wręcz skrypty gdzie można sobie takie kody 'wygenerować’ a następnie wkleić na Śledzika i pokazać wszystkim znajomym, że jest się idiotą.

Zostaw odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.