Starcraft 2 Beta – kolejne klucze

Wystarczyło wybrać w profilu battle.net chęć wzięcia udziału w becie, poczekać trochę i dostać takiego oto maila:

Mail od Blizzarda

Nie jest to fałszywy mail typu „zaloguj się tutaj, bo zresetowaliśmy Ci hasło”, który tylko próbuje ukraść dane do naszego konta. W mailu jest tylko link do europejskiego Battle.net, a także info, iż między grami podpiętymi pod konto powinien pojawić się Starcraft 2. Zatem po zalogowaniu widać ogólnie coś takiego:

Lista gier na koncie

Blizzard i tutaj podobnie jak w przypadku patchy do World of Warcraft korzysta z protokołu P2P BitTorrent. Klient ściąga pliki instalacyjne z serwera lub od innych ludzi, którzy też akurat to ściągają.

Info o koncie do SC2

Co ciekawe, jest możliwość pogrania na polskim kliencie. Można też ściągnąć wersję angielską i grać raz po polsku a raz po angielsku, kto co woli. Mam nadzieje, że będzie też taka możliwość jak wyjdzie już pełna wersja

Polska wersja językowa!

Email przyszedł pół godziny temu, zatem można przypuszczać iż Blizzard wysyła dzisiaj kolejną partię kluczy do bety do nieokreślonej ilości graczy.

Ogólnie to nie mam czasu żeby sobie pograć. W rankingu raczej i tak daleko nie zajdę. Pomimo, że zawsze lubiłem RTSy, to Starcraft nie przypadł mi do gustu (brak herosów, jak w Warcrafcie, poziomów jednostek, czy super fajnych modów). No ale zobaczymy. Jak będzie czas to może zrobię jakie testy a ich wyniki zamieszczę tu, na stronie.

Zostaw odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.