7 dni za darmo w World of Warcraft – dla tych co przestali grać

Wszystkie konta World of Worcraft, które już są nieaktywne (Expired, zarówno US jak i EU), można teraz wskrzesić na 7dni za darmo!! Oferta wygasa 1 grudnia, czyli dokładnie na 7 dni przed wyjściem trzeciego dodatku do World of Warcraft (Cataclysm). Sprytnie…

Aby skorzystać z promocji należy wejść bezpośrednio na swoje konto battle.net 🙂 Dla tych którzy dawno nie grali, klienta można pobrać także przez zarządzanie kontem. Nie potrzebna jest żadna karta kredytowa czy karta zdrapka. Jedno kliknięcie i konto jest znowu aktywne (patrz foto obok).

Dla tych co jeszcze nigdy nie grali, nadal dostępny jest free trial (też na 7 dni) dla nowych użytkowników. Wystarczy założyć i zalogować się na swoje konto battle.net

Warto wspomnieć, że wymagane miejsce na dysku to 12,4GB! Dostępny od niedawna nowy instalator pobierze 8GB zanim pozwoli uruchomić grę, pozostałe 4GB dociągnięte mogą być już w trakcie gry.

Oczywiście jeśli grać w WoW’a, to tylko for fun!

Niektórzy za bardzo trochę próbują wygrać z tą grą: Do zdobycia w World of Warcraft jest około 1500 różnych Achievmentów (osiągnięć). Jednemu już się udało zdobyć je wszystkie: [link do profilu] 😛 Jak bardzo trzeba być „no lifem” by je zdobyć?

Update: Po sprawdzeniu: 1GB trzeba ściągnąć, pozostałe 11GB ściąga się w tle (np. intro, muzyka itp.).

Zostaw odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.