Doładowanie telefonu w 3 sekundy

Niedawno pisałem, że chociaż doładowania przez stronę operatora dają np. bonus w postaci dodatkowych środków, to są one realizowane do około 24h od dokonania transakcji.

Dzisiaj akurat musiałem szybko doładować konto Play Fresh Miałem zatem do wyboru:

  1. stronka blue.pl, lub
  2. oficjalna strona Play.

Ponieważ ostatnio skorzystałem z opcji nr 2 i pomimo, że zapłaciłem kartą, to na koncie doładowanie pojawiło się po około 21 godzinach, to teraz, gdy mi się baardzo spieszyło skorzystałem z opcji nr 1 (oraz zapłaty kartą). Po przejściu wszystkich kroków związanych z doładowaniem (wpisanie numerów, kwot, karty), wciśnięciu entera i powrocie na stronę… konto było już doładowane! Zajęło to może 3 sekundy. Na dowód kawałek screena:

Czas wykonania: 3s

Cashback za doładowania wciąz istnieje na blue.pl. Jeśli chcecie się zarejestrować proponuję skorzystać z tego reflinka: [link], lub wejść bezpośrednio na http://blue.pl.

Niestety stronka wygląda jakby ktoś o niej zapomniał… Przydałby się jakiś re-design, albo przynajmniej niech jakiś web developer usiądzie i zmieni trochę CSSy, bo teraz to nie za bardzo wygląda…. Ale działa i to szybko!

5 odpowiedzi na “Doładowanie telefonu w 3 sekundy”

  1. Doładowuję play z strony ING banku i też jest w 3 sekundy, nie wiem po co tak cudować z jakimiś dziwnymi stronami…

  2. Po co cudować? To chyba oczywiste: przez playonline dostajesz +10% (lecz tylko przy doładowaniu Play oraz ważne tylko 30dni), zaś doładowując blue.pl dostajesz ogólnie 2-3% niezależnie od sieci (nie pamiętam ile dokładnie). Doładowując w banku on-line i tak w tle robi się przelew do blue (sprawdź sobie historię transakcji), zaś to co Ty dostałbyś na konto przepada jako prowizja dla banku.

  3. Czas realizacji płatności kartą zależy od formy akceptacji (bezpieczna/szybka) w pierwszej trwa to dłużej ale nie ma odpowiedzialność za ewentualne nadużycia bierze na siebie pośrednik transakcji.

Zostaw odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.