Myślęcinek – Park rozrywki – cennik 2018

Cennik jest oczywiście na stronie Myślęcinka, ale z jakiegoś powodu nie jest aktualizowany. Wejście do Parku Rozrywki, czyli tej ogrodzonej części gdzie są karuzele, znaki dmuchane, kolejka czy zamki i zjeżdżalnie to koszt 5 zł za osobę dorosłą i 3 za dziecko (od 3 lat).

Dodatkowo można przejść się po muzeum dinozaurów za drugie tyle.

Cennik wejść do Parku Rozrywki 2019

Niestety ktoś, kto układał ten cennik (i potem go zaklepał, bo park należy do miasta), nigdy chyba nie był w innym parku.

Za prawie wszystko trzeba płacić. Oto cennik poszczególnych atrakcji:

Cennik atrakcji w Parku Rozzrywki 2018

Można kupić tez karnet. Taki zwykły ma 10 „oczek” i kosztuje 19 zł. Zatem jedno oczko wychodzi 1,90 zł. Powyższe atrakcje kosztują następnie jedno oczko lub więcej:

Karnety – uwaga

Autodrom to auta elektryczne. Trabant to fajna karuzela. Rollercoaster to 30 sekundowy przejazd kolejką górską. Tylko to kosztuje więcej. Reszta po 1 „oczku”.

Jak widać prawie wszystko opłaca się bardziej z karnetem. Jedynie zjazdy z dużej ślizgawki wyceniono po 1 zł za zjazd (co jest masakryczną ceną). Czyli zużywając na to „oczko” przepłacamy.

Można tez zakupić 10 zjazdów za 7 zł, co chyba wychodzi najtaniej.

Wielką szkodą jest brak biletów całodobowych. To mogłoby sie udać. W zamian za wyższą cenę można byłoby bawić się wszędzie bez limitu (tylko trzeba odczekać jeszcze raz w kolejce). W końcu wszystkie atrakcje byłyby w pełni wykorzystane. Teraz tak nie jest, bo na niektórych, aż żal jechać.

Dodatkowe info o biletach

Podsumowanie

Polecam Park Rozrywki każdemu choć raz. Kupić bilety (bez muzeum), jeden karnet na start (19 zł), a jeśli chcemy ślizgać się, to najlepiej zakupić i10 zjazdów (7 zł). Ale wciąż mam nadzieje, ze w przyszłości wprowadzą bilety całodobowe, bez limitu jak np. w Dinoparku w Solcu Kujawskim.

Poniżej szybki kolarz z Parku Rozrywki…

Szybki kolarz o parku

Zostaw odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.