Lodowisko w Bydgoszczy – Torbyd – w wakacje

Lodowisko Torbyd w wakacje jest nieczynne. I tyle w temacie. Brawo! Najbliższe lodowiska (bo nawet dwa) w Toruniu.

Logo Torbyd widziane latem

A miało być tak pięknie. Miliony z Unii. Reklama na całe województwo. Po tylu latach lodowisko w Bydgoszczy.

Logo lodowiska zimą (pod innym kątem)

Przerwa techniczna latem

Niestety przerwa techniczna. I co zrobisz? Lodowisko należy do miasta. Ma zarabiać? Ależ skąd? Ważne by Unia nie zabrała dofinansowania. Normalnie brak słów.

Informacja na drzwiach (brak informacji o zamknięciu)
Informacja obok drzwi (coś o parkingu).

Ale cennik muszę wrzucić. Jakby było otwarte, to jest on całkiem przystępny. Co ciekawe uległ on małej zmianie od czasu otwarcia. Takiej minimalnej….

Cennik

Cennik możecie sobie znaleźć na stronie lodowiska: tutaj oraz poniżej (wersja z wakacji 2018). To i tak jest mało ważne. Ważna jest ta mała zmiana która przeszła niezauważona.

Cennik TorByd 2018 lato

Otóż teraz gdy pójdziecie z małym dzieckiem na lodowisko to za siebie płacicie normalnie a dziecko ma wszystko gratis (lodowisko i wypożyczenie sprzętu). Co oznacza ze nie ważne czy idziecie sami czy z dzieckiem płacicie tyle samo.

Kolejka do lodowiska – zima

Próbowaliście pójść kiedyś z dzieckiem na lodowisko? To nie jest tak ze sobie pojeździcie a dzieciak sam się sobą zajmie. Wręcz przeciwnie – jest to masakra po której będziecie żałować, że nie przyszliście samo 🙂

Widok na lodowisko

Oczywiście są dzieci które gorzej jeżdżą i wymagają ciągłej opieki i są takie które mogę jeździć przy nas, niekiedy się tylko wywracając.

Panorama na lodowisko

Jakkolwiek taki wypad z dzieckiem na lodowisko to prawie zawsze wypad z opieka nad dzieckiem.

Widok na lodowisko 2

I właśnie to kiedyś ktoś zauważył tworząc cennik wraz ze zniżkami. Wejście z dzieckiem kosztowało 0 za osobę dorosłą zaś dziecko miało wszystko za -60%. Oznaczało to, że godzina „zabawy” mogła kosztować za dwie osoby może jakieś 5 zł.

Widok na lodowisko 3

Ale wiadomo, ludzie zrozumieli, że aby dostać zniżkę wystarczy przyjść z dzieckiem. Później nie musi ono nawet wchodzić na lodowisko by dostać zniżkę. I się skończyło. Tej zniżki już nie znajdziecie w cenniku.

Wideo z lodowiska

A teraz bonus. Dwa filmiki z lodowiska, jeszcze z czasów „tuż po otwarciu”.

Zostaw odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.