Bar Kaprys – a może coś innego?

Normalnie napisałbym jak to fajnie jest coś zjeść .w barze Kaprys w Bydgoszczy… No i tam nadal jest fajnie, tanio, smacznie.

Jest jedno ale. Wyobraźcie sobie, że tak jak ja, przychodzicie  w środku tygodnia, mając nadzieje, że będzie mało ludzi, a tam… 40 osób w kolejce.

Chyba nowe logo baru Karpys (2018)

Logiczne, że w takim przypadku lepiej jest wyjść i zjeść coś, gdzieś obok. Ale gdzie i co? No i właśnie tutaj moje 5 propozycji:

Makaron [makaron] (na parkingu E-leclerca).

Bar Izmi [kebab, fastfood] (przy przystanku, przy parkingu E-leclerca).

Bosna Bar (bułki z mięsem) (przy samym markecie E-leclerc).

Chińska Patelnia [makaron z mięsem] (po drugiej stronie ulicy, przy skrzyżowaniu, ale drugi punkt jest też na lewo od szpitala).

Piec (w lewo od szpitala).

Lodolandia – na deser: lody i gofry.

Market na przeciwko (E-leclerc) ma darmowy parki do 75 min (wymaganie paragonu to ściema).

W najgorszym wypadku można wybrać się do Focus Mall. Tam są trzy „restauracje”: McDonalds, Kebab King oraz KFC, a także naleśnikarnia, jakiś kebab, coś oparte na rybie, obiad na wagę, lody, czy wszelakie sałatki i inne zielska. Jest też PizzaHut, gdzie pół pomidora jest nazwane 'sałatką grecką’. Normalnie dla każdego coś. Oczywiście wszystko jest 'ciut droższe’, bo to Focus Mall. Tutaj czynsz płacony jest w Euro więc wiadomo, musi być drożej!

Logo sklepu E-leclerc widać z daleka

Aż cztery z pięciu z powyższej listy postaram się pokrótce opisać. W jednym przypadku użyję nawet zdjęć z 2011 roku! A w pozostałych nie pokaże Wam jedzenia bo zjadłem zanim zrobiłem zdjęcia….

Zostaw odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.